JPM TOYS

JPM TOYS is een familiebedrijf opgericht in 2000. Het is één van de grootste importeurs van speelgoed en spelletjes in de Benelux markt.

JPM TOYS selecteert de beste merken voor gespecialiseerde winkels in België, Nederland en Luxemburg.

Wij verkopen niet aan particulieren. Wij kunnen u op aanvraag een volledige lijst van onze verdelers bezorgen.

Directie

Jean-Paul Maisonny : Oprichter.

Renaud Maisonny : Zaakvoerder en Algemeen Directeur.

Sales

Marc Tommen : Key-accounts Vlaanderen en Nederland.

GSM: +32 (0)473 83 49 41

marc@jpmtoys.com

Laurent Libert : Key-accounts franstalige regio.

GSM: +32 (0)471 54 10 43

laurent@jpmtoys.com

Sabine Nassogne : Vertegenwoordigster Moulin Roty en Vtech voor Wallonië.

GSM: +32 (0)479 56 11 14

sabine@jpmtoys.com

Dorine-Rolande Fick : Vertegenwoordigster Moulin Roty en JPM Toys in Nederland.

GSM: +31 (0)610 33 84 84

dorine@jpmtoys.com

Inge Boeykens : Vertegenwoordigster Moulin Roty voor Vlaanderen en Brussel.

GSM : +32 (0)479 85 84 96

inge@jpmtoys.com

Administratie

Olivier Demeûs : Logistiek.

TEL : +32 (0)2 742 95 29

olivier@jpmtoys.com

Karine Balatoni : Boekhouding.

TEL: +32 (0)2 742 95 29

karine@jpmtoys.com

Inge Boeykens : Sales & Marketing Assistant.

TEL: +32 (0)2 742 95 29

inge@jpmtoys.com